top of page

Eğitim 

Danışmanlığı

Hedef Belirleme: Hedeflerinize yönelik istediğiniz üniversiteler, bölümler ve meslekler hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapıyoruz. Hangi üniversitenin sizin için daha uygun olacağı, hangi sınavlara girerseniz daha başarılı olabileceğiniz hususunda gerekli yönlendirmeler yapılır. Önceki yılların analizleri sonucunda hangi bölüm için yaklaşık kaç net- kaç puan ve sıralamanız ne olması gerektiği konusunda ayrıntılı bilgilendirme yapılır.

Kişiye Özel Ders Çalışma Programı: Hedefleriniz, seviyeniz ve eksikleriniz göz önünde bulundurularak ayrıntılı ders çalışma programı hazırlanır. (aylık-haftalık-günlük olarak devamlı güncellenir)

Deneme Programı: Belli aralıklarla yaptığımız denemeler sonucunda öğrencimizin gelişimini ve eksiklerini daha net belirliyoruz ve bunun sonucunda gerekli yönlendirmeler yapıyoruz. 

Birebir Ders Planlaması: İhtiyacınıza göre eksik olduğunuz konularda birebir ders planlaması yapılır.

Sınav Başvuruları: Sınavlara başvuru zamanları gelmeden önce sizlere bilgilendirme yapıyoruz ve başvurularınız danışmanlarımız tarafından sizin adınıza yapılıyor.

Tercih Dönemi: Tercih tarihleri ekibimiz tarafında takip edilir ve sizinle eğitim danışmanlarımız iletişime geçerek sizin için en iyi ve en mantıklı tercihler yapılır. Ek tercihlerde dahil olmak üzere tüm tercih dönemi yönetilir.

Aklınıza takılan herhangi bir soruyu 7/24 eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Bunlar ilk etapta kolay ve zaman almayan şeyler gibi gözükse de sınava hazırlanan öğrencilerin tek başına yapabileceği hususlar değildir. 

Bu süreçte profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.

***Bu paket için kontenjanlarımız sınırlıdır.

***Danışmanlık paketlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90(552)799 43 53

En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

bottom of page