top of page

2024 
ONLINE CANLI TR-YÖS KURSU

Türkiye'nin İlk ve Tek Online YÖS Kursu

YÖS 2021 Kayıtlarımız Başlamıştır Kopyası Kopyası Kopyası.jpg

Kurs Başlangıç Tarihi

15 Eylül 2023

Kurs Bitiş Tarihi

30 Mayıs 2024

Kurs Süresi

8 Ay

*** 1 Eylül - 15 Eylül arasında video derslerle ön hazırlık yapılacak

*** 15 Eylül - 15 Ocak arasında tüm konular ayrıntılı olarak işlenecek.

*** Ocak'ta yapılacak ilk TR/YÖS sınavından sonra ikinci TR/YÖS yapılma ihtimaline karşın Mayıs ayı sonuna kadar ücretsiz olarak soru çözüm ve deneme çözüm dersleri devam edecek.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png

*ÜCRETSİZ Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti

*Kişiye özel eğitim danışmanlığı-

Ödevlendirme sistemi

*Konu anlatım kitapları, soru bankaları, denemeler ücretsiz olarak verilir.

*Canlı derslerin video tekrarları ile sınırsız ders tekrar imkanı

*Güncel sorulardan oluşan 40 Adet YÖS DENEME sınavı.

*En az 7 farklı kaynaktan tüm konuları farklı soru yaklaşımlarıyla görme imkanı

*Yıl içinde devamlı güncellenen;

 -Konu Tarama Testleri (KTT) 

 -Bölüm Sonu Soruları (BSS) ve

Mini Denemeler

Matematik1 -  Geometri - IQ - Sayısal Mantık ve Problemler tüm konular en ince ayrıntısına kadar işlenecektir
 

Haftalık minimum 12 ders.(15 Ocak'a kadar)


Hocalarımız Tarafından Ayrıntılı Çözümleri Yapılmış 30000 Sorudan Oluşan Soru Havuzuna Erişim İmkanı

Ücretsiz olarak YÖS Soru Çözüm ve Genel Tekrar Kamplarına Katılım Hakkı

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png
  • Derslere nasıl giriş yapacağım?

​Derslere internet sitemizden giriş yapacaksınız 👉👉👉 (www.yoshanem.com) Satın alma işleminizden sonra mesai saatleri içerisinde danışmanlarımız sizinle iletişime geçmekte ve aktivasyon işlemleriniz tamamlanmaktadır.

  • Ne Zamana Kadar Sisteme Erişimim Devam Edecek?

30.08.2024 tarihine kadar sisteme erişiminiz devam edecek.

Sisteme erişim yetkisi tek kullanıcı içindir. Son kullanım tarihine kadar canlı derslerin tekrarlarına sınırsız şekilde erişebilirsiniz.

Video derslerimizi indirmek ve çoğaltmak yasaktır. İndirme işlemi yapmaya çalışan veya 2. kişi kullanımında hesabınız sistem tarafından bloke edilir hesap kapatılır ücret iadesi yoktur. Kullanıcı giriş bilgilerinizi bir başkası ile paylaşılması yasaktır.

  • Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı,  Havale / EFT veya Western Union, RİA ... gibi uluslararası para transfer yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

  • İade / İptal Koşulla

Satın aldığınız eğitim Canlı Online Ders paketi ise, Satın alma gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içinde yoshanem@gmail.com adresine dilekçe ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iptal- iade/cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Paket Bedelinin %10’u + İşlenilen Ders Saati kadar ücret + ders kitapları bedeli iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Ayrıca; İptal etmek istediğiniz sırada henüz Canlı eğitiminiz başlamamış ve kargonuz çıkmamış ise sadece hediye edilen video ders ücreti talep edilir. Ayrıca bir kesinti yapılmaz.

Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise;

“6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Herhangi bir paketi iptal ettirdiğiniz takdirde eski öğrenci statünüz düşer ve eski öğrencilerimizin yararlandığı indirimlerden ve kampanyalardan yaralanamazsınız.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png

  • Online eğitim adı altında kayıttan video eğitim değil, öğretmenlerinizle bire bir konuşabildiğiniz, onlara rahatlıkla sorular sorabildiğiniz eşsiz canlı ders deneyimi yaşayın.

  • yoshanem.com’da fiziksel kurs merkezlerinde olduğu gibi öğretmen, öğrenciyle bire bir etkileşim kurarak dersleri CANLI işler. 

  • yoshanem.com'u fiziksel kurstan ayıran en önemli şey, fiziksel kursa gitmenize gerek kalmadan bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz aracılığıyla dilediğiniz her yerden CANLI derslere ulaşabilmenizdir. Üstelik katılamadığınız canlı dersleri, uygun olduğunuz bir zaman diliminde ve ortamda dilediğiniz kadar izleyebilirsi­niz.

  • Sınava hazırlık sürecinde nerede olursanız olun, ülkenin en nitelikli ve en donanımlı öğretmen kadrosuyla yoshanem.com’da hayalinizdeki üniversiteyi kazanabilirsiniz. 

  • Herhangi bir öğrencinin bir yıllık sınava hazırlık sürecinde haftada 4 gün olmak üzere top­lamda en az 156 gün fiziksel kursa gitmesi gerekmektedir. Kursa gittiği her gün ulaşım için ortalama 2 saat kaybeden öğrencinin yıllık zaman kaybı yaklaşık 312 saattir. 

  • Bunların yanı sıra fiziksel kursa giden bir öğrenci, sınava hazırlık süreci boyunca yaklaşık 156 kez dışarda yemek yiyecektir ve 312 kez ulaşım aracı kullanacaktır. Bu veriler değerlendirildiğinde bir öğrencinin sadece bir yıllık yol ve yemek masrafı epey tutmaktadır

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png

 

GURUR TABLOMUZ

Mahfoud Rebouh

EGE ÜNİVERSİTESİ

DİŞ

bottom of page