top of page

2024 
TR/YÖS-1 SORU ÇÖZÜM KAMPI 

Türkiye'nin En Çok Kazandıran Online TR-YÖS Kursu

YÖS 2021 Kayıtlarımız Başlamıştır Kopyası Kopyası Kopyası.jpg

Başlangıç Tarihi

04 Mart 2024

Bitiş Tarihi

24 Mart 2024

2024 TR/YÖS-1 soru çözüm kampımız, 40+ ders boyunca yoğun soru çözümü ve kısa konu tekrarları üzerine odaklanan bir eğitim programıdır.

Yeni TR/YÖS SİSTEMİNE uygun soru formatlarında örneklerin çözüldüğü kampımızda, sınav sırasında zaman yönetimi stratejileriyle netlerinizi artırmanız hedeflenmektedir.

KAMP İNDİRİMLERİ

25 Ocak 2024' e kadar %40
15 Şubat 2024' e kadar %30
25 Şubat 2024'
e kadar %20

indirim uygulanacaktır

İNDİRİMLİ KONTENJANLARI KAÇIRMAYIN

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png

        2024 TR/YÖS-1 Soru Çözüm Kampı İçeriği;​

 • Matematik

 • Geometri

 • Sayısal Yetenek (IQ) derslerinden oluşmaktadır.

 • Canlı derslerin video tekrarları ile sınırsız ders tekrar imkanı

 • Güncel sorulardan oluşan 2 Adet DENEME sınavı. (Yapay zeka sayesinde geliştirilen yöntem ile 30000 kişi arasında sıralamanızı görme şansı)

2024 TR/YÖS-1 Soru Çözüm Kampı Ders Programı;​

Haftanın 6 günü 19:00-21:20 aralığında dersler planlanacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png
 • Derslere nasıl giriş yapacağım?

​Derslere internet sitemizden giriş yapacaksınız 👉👉👉 (www.yoshanem.com) Satın alma işleminizden sonra mesai saatleri içerisinde danışmanlarımız sizinle iletişime geçmekte ve aktivasyon işlemleriniz tamamlanmaktadır.

 • Ne Zamana Kadar Sisteme Erişimim Devam Edecek?

18.05.2024 tarihine kadar sisteme erişiminiz devam edecek.

Sisteme erişim yetkisi tek kullanıcı içindir. Son kullanım tarihine kadar canlı derslerin tekrarlarına sınırsız şekilde erişebilirsiniz.

Video derslerimizi indirmek ve çoğaltmak yasaktır. İndirme işlemi yapmaya çalışan veya 2. kişi kullanımında hesabınız sistem tarafından bloke edilir hesap kapatılır ücret iadesi yoktur. Kullanıcı giriş bilgilerinizi bir başkası ile paylaşılması yasaktır.

 • Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı,  Havale / EFT veya Western Union, RİA ... gibi uluslararası para transfer yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.          

 • İade / İptal Koşulla

Satın aldığınız eğitim Canlı Online Ders paketi ise, Satın alma gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içinde yoshanem@gmail.com adresine dilekçe ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iptal- iade/cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Paket Bedelinin %10’u + İşlenilen Ders Saati kadar ücret + ders kitapları bedeli iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Ayrıca; İptal etmek istediğiniz sırada henüz Canlı eğitiminiz başlamamış ve kargonuz çıkmamış ise sadece hediye edilen video ders ücreti talep edilir. Ayrıca bir kesinti yapılmaz.

Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise;

“6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

Herhangi bir paketi iptal ettirdiğiniz takdirde eski öğrenci statünüz düşer ve eski öğrencilerimizin yararlandığı indirimlerden ve kampanyalardan yaralanamazsınız.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png

 • Online eğitim adı altında kayıttan video eğitim değil, öğretmenlerinizle bire bir konuşabildiğiniz, onlara rahatlıkla sorular sorabildiğiniz eşsiz canlı ders deneyimi yaşayın.

 • yoshanem.com’da fiziksel kurs merkezlerinde olduğu gibi öğretmen, öğrenciyle bire bir etkileşim kurarak dersleri CANLI işler. 

 • yoshanem.com'u fiziksel kurstan ayıran en önemli şey, fiziksel kursa gitmenize gerek kalmadan bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz aracılığıyla dilediğiniz her yerden CANLI derslere ulaşabilmenizdir. Üstelik katılamadığınız canlı dersleri, uygun olduğunuz bir zaman diliminde ve ortamda dilediğiniz kadar izleyebilirsi­niz.

 • Sınava hazırlık sürecinde nerede olursanız olun, ülkenin en nitelikli ve en donanımlı öğretmen kadrosuyla yoshanem.com’da hayalinizdeki üniversiteyi kazanabilirsiniz. 

 • Herhangi bir öğrencinin bir yıllık sınava hazırlık sürecinde haftada 4 gün olmak üzere top­lamda en az 156 gün fiziksel kursa gitmesi gerekmektedir. Kursa gittiği her gün ulaşım için ortalama 2 saat kaybeden öğrencinin yıllık zaman kaybı yaklaşık 312 saattir. 

 • Bunların yanı sıra fiziksel kursa giden bir öğrenci, sınava hazırlık süreci boyunca yaklaşık 156 kez dışarda yemek yiyecektir ve 312 kez ulaşım aracı kullanacaktır. Bu veriler değerlendirildiğinde bir öğrencinin sadece bir yıllık yol ve yemek masrafı epey tutmaktadır

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 (552) 7994353

WhatsApp-min.png

 

GURUR TABLOMUZ

Mahfoud Rebouh

EGE ÜNİVERSİTESİ

DİŞ

bottom of page